02168439

مشاوره رایگان قبل از خرید !

02168439

مشاوره رایگان قبل از خرید !

تیرآهن های ارزان در بازار کدامند

تیرآهن های ارزان در بازار کدامند

فهرست تیرآهن های ارزان در بازار کدامند

تیرآهن های ارزان در بازار کدامند

علت ارزانی تیرآهن وزن آن است

تیرآهن نوعی پروفیل است که در صنعت ساختمان سازی مورد استفاده قرار می گیرد. شاید کنجکاو باشید بدانید تیرآهن های ارزان در بازار کدامند. در این مطلب قصد داریم در مورد همین موضوع صحبت کنیم. تیرآهن با شکل های مقطعی I, H, W, تیرآهن بال پهن, تیرچه نورد و… شناخته می شود. تیرآهن ها نقشی حیاتی در اسکلت ساختمان ها ایفا می کنند و معمولا به عنوان پشتیبان در ساختار اسکلت های فولادی به کار می روند. این تیرها توانایی مقاومت در برابر انواع مختلف بارهای وارد بر ساختمان را دارند. (جهت خرید و بررسی به قیمت تیرآهن مراجعه نمایید)

قیمت تیرآهن ها بیش از هر عاملی به وزن آنها بستگی دارد. درواقع هرچه وزن تیرآهن سبکتر باشد قیمت آن پایین تر می آید. برای اینکه درک درستی از وزن تقریبی تیرآهن ها داشته باشید تیرآهن 12 را مثال می زنیم که یکی از پروفیل های پرکاربرد در صنایع است. وزن این تیرآهن معمولا 125 کیلوگرم است. در ادامه با ارزانترین تیرآهن های بازار آشنا خواهید شد. (جهت مطالعه بیشتر به تیرآهن چیست مراجعه نمایید)

تیرآهن پروفیل صنعت ماهان

یکی از ارزانترین تیرآهن های موجود در بازار ایران تیرآهن های تولید شده توسط مجتمع پروفیل صنعت ماهان هستند. این شرکت تیرآهن های IPE را با ابعاد 14, 16 و 18 تولید می کند. این تیرآهن ها علاوه بر اینکه بسیار ارزان هستند دوام بالایی هم دارند و بر اساس استانداردهای بین المللی و استانداردهای ایران ساخته می شوند. این کارخانه که در سال 1389 و در تهران تاسیس شده است و تیرآهن های سایز 14 را با ظرفیت تولیدی 50 هزار تن در سال تولید می کند. (جهت مطالعه بیشتر به عوامل موثر بر قیمت تیرآهن مراجعه نمایید)

در این کارخانه محصولاتی مانند تیرآهن, پروفیل, نبشی, ریل و انواع مختلف ناودانی تولید می شود. روش تولید نبشی و ناودانی در این کارخانه نورد گرم است.

تیرآهن پروفیل صنعت ماهان
تیرآهن پروفیل صنعت ماهان

تیرآهن مجتمع فولاد شاهین بناب

یکی دیگر از تیرآهن های ارزان بازار تیرآهن تولیدی شرکت فولاد شاهین بناب است. این کارخانه در سال های ابتدایی دهه 1380 و با مساحت 140 هکتار تاسیس شد. این مجتمع دارای چندین شرکت تابعه مانند گسترش فولاد شهریار و مجتمع فولاد صنعت سهند است. این شرکت انواع محصولات فولادی مانند شمش های فولادی, انواع میلگرد آجدار, نبشی, ناودانی و تیرآهن تولید می کند. زمانی که می خواهیم بررسی کنیم تیرآهن های ارزان در بازار کدامند نام محصولات این شرکت در صدر فهرست تیرآهن های ارزان دیده می شود.این شرکت تیرآهن های نیمه سبک را در اندازه های 14 و 16 به بازار عرضه می کند. (جهت مطالعه بیشتر به مقایسه تیرآهن اصفهان و اهواز مراجعه نمایید)

شرکت شاهین بناب تیرآهن های بال نیم پهن موازی یا همان I beam تولید می کند. این تیرآهن ها وزن کمی دارند و با عنوان تیرآهن نیمه سبک شاهین بناب شناخته می شوند. این کارخانه تیرآهن های بال نیم پهن موازی نیمه سبک را با سایز 14, 16, 18 و 20 تولید می کند. ظرفیت تولید سالانه این کارخانه در سال 1.900.000 تن محصولات فولادی است. (جهت مطالعه بیشتر به تحلیل قیمت آهن مراجعه نمایید)

تیرآهن مجتمع فولاد شاهین بناب

تیرآهن مجتمع فولاد شاهین بناب

تیرآهن گروه ملی اهواز

اگر می خواهید بدانید تیرآهن های ارزان در بازار کدامند باید تیرآهن های تولیدی توسط گروه ملی صنعتی فولاد ایران را به شما معرفی کنیم.

این شرکت در سال 1342 به عنوان اولین کارخانه نورد فولاد در کشور در شهر اهواز تاسیس شد. هدف از تاسیس این کارخانه تولید محصولات فولادی مانند میلگرد ساده و آجدار, نبشی, تیرآهن و… است. این مجموعه بعد از انقلاب با عنوان گروه ملی صنعتی فولاد ایران نامگذاری شد.

این کارخانه تیرآهن های سایز 12, 14, 16, 18 و 20 را با ظرفیت تولیدی سالیانه 1.435.000 تن تولید می کند. (جهت مطالعه بیشتر به جدول وزن تیرآهن مراجعه نمایید)

تیرآهن های تولیدی توسط این کارخانه شامل انواع تیرآهن های بال نیم پهن موازی و بال نیم پهن موازی نیمه سبک هستند. تمامی تیرآهن های این کارخانه بر اساس استانداردهای ملی تولید می شوند.

تیرآهن گروه ملی اهواز
تیرآهن گروه ملی اهواز

تیرآهن فولاد البرز ایرانیان فایکو

تیرآهن های تولید توسط شرکت فولاد البرز ایرانیان فایکو از نوع IPN و IPE هستند. در این کارخانه برای تولید تیرآهن از مواد اولیه با کیفیت بسیار بالا استفاده می شود و محصولات فولادی با بهره گیری از تکنولوژی روز جهان ساخته می شوند. شرکت فایکو که در مازندران تاسیس شده است یکی از کارخانه های نورد گرمی است این شرکت تیرآهن های IPN و IPE با ظرفیت سالانه 1.5 میلیون تن تولید می کند.

محصولات این شرکت در صنایع ساختمانی و سایر صنایع دیگر مورد استفاده قرار می گیرند. ازجمله محصولات تولیدی شرکت فایکو انواع میلگردهای صنعتی و ساختمانی, تیرآهن, ناودانی و نبشی است. (جهت مطالعه بیشتر به محاسبه بار تیرآهن مراجعه نمایید)

همچنین تیرآهن های فایکو تحت آزمایش های کنترل کیفی گوناگونی قرار می گیرند و بر اساس استانداردهای ایران و جهان ساخته می شوند. (جهت مطالعه بیشتر به خرید و فروش آهن آلات اعتباری به روش LC مراجعه نمایید)

تیرآهن فولاد البرز ایرانیان فایکو
تیرآهن فولاد البرز ایرانیان فایکو

تیرآهن احرامیان یزد

یکی از تامین کننده های بزرگ تیرآهن در کشور کارخانه فولاد احرامیان یزد است. این شرکت در سال 1385 و با هدف تولید اتصالات لوله و… در یزد تاسیس شد. سپس تولید میلگردهای فولادی و تیرآهن و… را هم در دستور کار خود قرار داد. هم اکنون حدود 1600 نفر در این کارخانه مشغول به کار هستند. ازجمله محصولات این کارخانه می توانیم به میلگردهای ساده و آجدار, مفتول, تسمه, خرپا و… اشاره کنیم. (جهت مطالعه بیشتر به تفاوت تیرآهن H وارداتی و ایرانی مراجعه نمایید)

این کارخانه بیش از 30 سال است که تیرآهن های با کیفیت, مقرون به صرفه و مطابق با استانداردهای بین المللی تولید می کند. از جمله پرکاربردترین تیرآهن های تولید شده توسط کارخانه فولاد احرامیان یزد تیرآهن های 16 و 18 هستند. تیرآهن های این کارخانه به صورت شاخه ای به بازار عرضه می شوند. این شرکت تیرآهن های 14, 16, 18, 20 و 22 را با ظرفیت تولیدی 1.2 میلیون تن در سال تولید می کند.

تیرآهن احرامیان یزد
تیرآهن احرامیان یزد

تیرآهن صفا طوس

آخرین مورد در فهرست ارزانترین تیرآهن های بازار تیرآهن تولیدی شرکت صفا طوس است که با ابعاد 120 تا 200 میلی متر در بازار یافت می شود. شرکت صفا طوس مشهد که از سال 1383 در مشهد فعالیت خود را شروع کرد در حال حاضر محصولاتی مانند انواع لوله ها, تیرآهن, ناودانی, نبشی و میلگرد تولید می کند. این شرکت تیرآهن های 120 تا 200 میلی متری را با ظرفیت تولید سالیانه 600 هزار تن تولید می کند. (جهت مطالعه بیشتر به زنگ زدایی میلگرد و تیرآهن مراجعه نمایید)

این کارخانه که در مشهد واقع شده است با به کارگیری استانداردهای معین شده برای تولید تیرآهن های با کیفیت و استفاده از تجهیزاتی که با فناوریهای روز دنیا مطابق هستند, یکی از ارزانترین تیرآهن های کشور را ارائه می دهد. (جهت مطالعه بیشتر به اهمیت کنترل کیفیت در تولید آهن مراجعه نمایید)

 

تیرآهن صفا طوس
تیرآهن صفا طوس

جهت مطالعه بیشتر به تیرآهن چیست مراجعه فرمایید.

آیا مفید بود ؟

بر روی ستاره ها کلیک نمایید

تلگرام
واتس‌اپ
ایمیل
فیسبوک
توییتر
پرینت
مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *