ورق روغنی 0.7 میل

توضیحات

انواع کاربرد و نحوه تولید ورق روغنی 0.7 میل

انواع ورق روغنی 0.7 قابل عرضه در بازار شامل:

  • ورق رول
  • ورق 100*200
  • ورق 125*250

ورق روغنی 0.7 میل رول

انواع ورق های فولادی و آهنی کاربرد گسترده ای در صنایع تولیدی گوناگون دارند. این ورق ها معمولا به روش نورد سرد تولید شده و مقاومت و دوام بسیار بالایی دارند. ورق روغنی 0.7 میل رول, ورق هایی هستند که بلافاصله پس از تولید, توسط روغن هایی مخصوص, روکش می شوند. به همین دلیل است که این ورق ها در تولیدات صنایع دیگر مانند کارخانجات تولید لوازم خانگی, کمپانی های تولید خودرو و دیگر صنایع به صورت گسترده مورد استفاده قرار می گیرند.

ورق روغنی
ورق روغنی

مشخصات ورق 0.7 میل رول چیست؟

ورق های روغنی, نوعی خاص و بسیار پرفروش در صنایع تولیدی کشور هستند. خرید این نوع از ورق ها, به دلیل تنوع در اندازه, ضخامت, رنگ و دیگر مزیت ها, همیشه بالاتر از ورق های گالوانیزه و معمولی دیگر بوده است. این ورق ها, از جنس فولاد بوده و استحکام و دوام بسیار بالایی دارند. ورق روغنی 0.7 میل رول دارای عرض 1250 سانتی متر, 0.7 میلی متر ضخامت و دارای طول متفاوت است.

در کشور ما نیز این ورق ها در کارخانجات گوناگونی مانند فولاد مبارکه, تولید می شود و در رنگ های متنوع در بازار موجود است. ورق های روغنی انواع گوناگونی دارند و به سه دسته عمده تقسیم بندی می شوند. انواع این ورق ها عبارت است از:

  • ورق روغنی st12 که ورق معمولی نیز نامیده می شود.
  • ورق روغنی st13 که قابلیت کشسانی پایینی دارند.
  • ورق روغنی st14 که قابلیت کشسانی بالایی دارند.
ورق
ورق

کاربرد ورق روغنی 0.7 میل رول

این نوع از ورق روغنی, کاربرد بسیار زیادی در صنایع تولیدی کشور دارد. ورق های روغنی به دلیل ظرافت, کیفیت و زیبایی ظاهری, در تولید انواع محصولات به کار می روند. به علاوه, به دلیل پوش مقاوم و دوام بالا و همچنین مقاومت این محصول در برابر رطوبت و زنگ زدگی, از آن در ساخت انواع لوازم استفاده می شود. از مهم ترین کاربردهای این ورقه ها, در صنایع خودروسازی, صنایع مربوط به ساختمان سازی و ساخت انواع قفسه می توان اشاره کرد. (جهت مطالعه بیشتر به ورق چیست مراجعه نمایید)

دیگر کاربردهای ورق روغنی 0.7 میل رول, ساخت مخازن فلزی, ساخت انواع قطعات صنعتی, ساخت قفسه, رادیاتورسازی, ساخت قطعات خودروهای سبک و سنگین, ساخت مخازن و کانترهای حمل مایعات, تولید لوله های فلزی, لعاب کاری, تولید مبلمان فلزی, صنایع الکتریکی, ساخت لوازم خانگی, ساخت لوازم بهداشتی و روکش لوازم برقی مانند یخچال اشاره کرد.

ورق روغنی
ورق روغنی

 

نحوه تولید ورق روغنی 0.7 میل رول

این ورق های فولادی روغنی به روش نورد سرد تولید می شوند که روشی کم هزینه تر از روش های دیگر است. در روش نورد سرد سعی می ش