قیمت سهام فولاد 87 درصد افزایش یافت

قیمت سهام فولاد 87 درصد افزایش یافت
0

قیمت سهام فولاد 87 درصد افزایش یافت

با شروع سال 1399 همگام با رشد شاخص کل بورس, سهام فولاد مبارکه نیز رشد چشمگیری داشته و از ابتدای سال تاکنون (10 اردیبهشت ماه) بازدهی 87.34 درصدی برای سهام داران به ارمغان اورده است.

سیدعلی پزشک, مدیر امور عمومی, با تایید این خبر گفت: رشد بازدهی سهام فولاد مبارکه در حالی است که شاخص کل در این مدت رشد 71 درصدی داشته است.

با توجه به اقبال گسترده سهام داران به سرمایه گذاری در بورس در سال جاری, تقاضا برای خرید سهام افزایش یافته و یکی از عوامل تاثیرگذار در افزایش سهام شرکت های بورسی ازجمله سهام ( فولاد ) بوده است.

به طوری که برای اولین بار, نماد فولاد در تاریخ دوم اردیبهشت ماه برای کنفرانس اطلاع رسانی, به دلیل تغییرات قیمت بیش از 50 درصد طی 15 روز معاملاتی متوقف گردید و شرکت پاسخ سؤالات سهام داران را از طریق سامانه کدال منتشر کرد.

در همین خصوص مهدی توانگر , رئیس امور سهام و مجامع نیز با اشاره به این که عملکرد خوب خطوط تولید فولاد مبارکه یکی دیگر از دلایل اقبال سهام داران به سهام «فولاد» است گفت: در فروردین ماه سال جاری, شرکت با تلاش همکاران عزیز موفق به تولید 667 هزار تن محصول فولادی و فروش 437 هزار تن به مبلغ 25 هزار و 826 میلیارد ریال شد.

وی در توضیح افزایش سرمایه 60.76 درصدی اخیر فولاد مبارکه خاطرنشان کرد: این افزایش سرمایه در تاریخ 8 اردیبهشت ماه در اداره ثبت شرکت ها و مؤسسات غیرتجاری ثبت گردید و پس از تایید شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه طی روزهای اتی, سهام جایزه فولاد قابل معامله خواهد شد. در این خصوص از طریق امور سهام و مجامع شرکت اطلاع رسانی انجام خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Solve : *
2 + 19 =